вам передзвонити?

*Зареєстровані користувачі можуть скоріше оформляти замовлення, відслідковувати їх та передивлятися історію замовлень.

Кошик

Мигдаль гіркий сирий в шкарлупі

+

Що містить багато жиру, але при цьому корисно для здоров'я і для фігури? Скажете, так не буває? А ось і ні - це мигдаль! В ньому містяться лише мононенасичені жири - необхідні для здоров'я, що знижують рівень холестерину в крові і знижують ризик серцевих захворювань. Це такий же вид жирів, як у відомій своєю корисністю, оливковій олії. Купити гіркий мигдаль у Києві та Україні.

Мигдаль - ще й незамінне джерело білка. В 30 грамах мигдалю - 7,62 грам білка. Це більше, ніж в стандартному курячому яйці, в якому - лише 5,54 грама.

Строго кажучи мигдаль не є справжнім горіхом, це - кісточка плода мигдалевого дерева. Як і у його близьких родичів - персика, вишні та абрикоса, плоди мигдалевого дерева всередині мають кісточку з твердою оболонкою, яка захищає насіння. Насіння плода і є те, що ми вважаємо мигдальним горіхом.

Багато хто уникає горіхів в своєму харчуванні, побоюючись збільшення ваги через їх високу калорійність. Однак дослідження показують, що подібні побоювання безпідставні - люди, які їдять горіхи, менш схильні до набору ваги, ніж ті, хто їх уникає.

Харчування горіхами знижує ризик збільшення ваги як раз за рахунок їх високої поживності. Горіхи швидко дають організму відчуття насичення, при цьому містять корисні і легко перероблювані поживні речовини.

Мигдаль гіркий сирий в шкарлупі ціна за кг - 630 грн


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
0/5

Рекомендовані товари