вам передзвонити?

*Зареєстровані користувачі можуть скоріше оформляти замовлення, відслідковувати їх та передивлятися історію замовлень.

Фініки алжирські (туніські)

+
Товар в наявності
Ціна за кг Кількість Всього
150 грн
×
=
75 грн

Продаж фініків алжирських (друга назва туніські)

Фінік алжирський - солодкий і соковитий плід фінікової пальми. Це один з найперших, культивованих людством, продуктів. Свіжі фініки не зберігається довго, тому для транспортування їх висушують і розвозять по всім континентам. Сушені плоди такі ж корисні, як і свіжі, тому можна сміливо купити фініки алжирські в Києві і Україні і бути впевненим в їх натуральності і корисності.

Особливо корисні плоди фінікової пальми для вагітних жінок. Регулярне вживання допомагає підготувати організм до пологів, стимулює роботу молочних залоз, знижують ризик переходжування, має легку знеболюючу дію.

Сухофрукти фініки мають здатність підтримувати нормальний кислотний баланс в організмі, допомагають протистояти самим різним інфекціям. Вони швидко вгамовують відчуття голоду. Регулярне вживання цих плодів допомагає стабілізувати серцевий ритм, роботу нирок і печінки. Вони знижують ризик виникнення ракових захворювань.

Фініки дуже солодкі, тому їх побоюються вживати люди, які страждають на цукровий діабет. Насправді солодощі фініків обумовлені високим вмістом фруктози і сахарози, а не небезпечною для діабетиків глюкозою.

Тому їх можна в невеликих кількостях вживати всім людям, незалежно від стану здоров'я і тяжкості захворювання.

Калорійність фініків алжирських: в 100 г міститься 274 ккал.

Фініки алжирські (туніські) ціна за кг - 150 грн


Відгуки до Фініки алжирські (туніські)
Татьяна

Вкусные финики и быстрая доставка. Спасибо:)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
0/5

Рекомендовані товари