вам передзвонити?

*Зареєстровані користувачі можуть скоріше оформляти замовлення, відслідковувати їх та передивлятися історію замовлень.

Кошик

Родзинки золотисті (злегка кислуваті)

+

Золотисті родзинки - соковиті і "м'ясисті", їх використовують в якості снека (легкої закуски), а також у безлічі страв, випічках, таких як фруктові пироги, булочки, кекси. Купити золотистий родзинки в Києві і в Україні - інтернет-магазин Яммі.

Корисні властивості золотистих родзинок

Золотисті родзинки, як і більша частина сухофруктів, є концентрованим джерелом енергії, в них багато корисних вітамінів, мінералів і антиоксидантів. Вони вкрай корисні для нашого з вами здоров'я, по суті, вони вважаються одним з найбільш поживних сухофруктів в світі. Родзинки - чудове джерело клітковини. Родзинки містять багато заліза, воно допомагає в лікуванні анемії. Ці, сонячного кольору, родзинки бережуть в собі калій і магній, обидва елементи досить ефективні для зниження кислотності.

Родзинки містять цікаві за своєю природою речовини - фітонутрієнти (їх походження - рослинна, вони є у фруктах і в овочах. Фітонутрієнти виробляються рослинами для росту, крім цього, ці речовини захищають клітини рослини від пошкодження), вони мають антиоксидантні властивості, які позитивно впливають як на зір, так і на здоров'я очей в цілому, оскільки захищають очі від пошкоджень, які викликаються вільними радикалами. Приклади пошкоджень - дегенерація жовтої плями, ослаблений зір, катаракта тощо

У родзинках достатньо Бору, який є важливим мінералом для того, щоб мозок функціонував ефективно. Родзинки не тільки допомагають очищати кров та виводити токсини, але також допомагають знизити високий рівень кров'яного тиску.

Калорійність золотистих родзинок на 100г: 325 ккал

Родзинки золотисті (злегка кислуваті) ціна за кг - 200 грн


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
0/5

Рекомендовані товари