вам передзвонити?

*Зареєстровані користувачі можуть скоріше оформляти замовлення, відслідковувати їх та передивлятися історію замовлень.

Кошик

Урюк узбецький Ніязі

+

Урюк Ніязі — це різновид сушеного абрикоса. Його головна відмінність від кураги полягає в тому, що фрукт засушують разом з кісточкою на гілках дерев. Такий варіант "приготування" відомий з давніх-давен. Перші згадки про урюк датуються 2200 роком до н.е. Однак більш точної інформації про його батьківщину знайти не вдалося.

Купити урюк темний узбецький

Фотографія урюка

Де з'явився урюк?

Існує кілька версій місця походження, але найбільш популярні з них — Китай і Вірменія. Відомо, що абрикосове дерево невибагливе до клімату та умов навколишнього середовища, тому має широкий ареал зростання. Найбільша кількість рослин висаджено в країнах Азії і Європи. Реліктові різновиди виростають в Китаї. Великою популярністю солодкий і корисний урюк користується в Росії і Україні, Таджикистані і Азербайджані.

Урюк в кулінарії

Він придатний для приготування десертів, компотів, варення, джему, застосовується також в якості начинки для випічки, спеції до м'ясних страв і як інгредієнт деяких соусів.

Вибирати краще ягоди темного, майже коричневого кольору, які  мають щільну м'якоть, без пошкоджень цілісності шкірки і слідів цвілі або гниття.

Урюк узбецький Ніязі ціна за кг - 210 грн


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
0/5

Рекомендовані товари