вам передзвонити?

*Зареєстровані користувачі можуть скоріше оформляти замовлення, відслідковувати їх та передивлятися історію замовлень.

Кошик

Курага в'ялена Таджикистан

+

Відомо, що курага - популярний і універсальний фрукт. Є відомості, що абрикос спочатку вирощувався в Китаї, поки перси не виявили його. Є також думка, що курага виникла в Вірменії, так як ці плоди вирощувалися там з давніх часів.

Свій шлях до популярності абрикоси почали в Середземномор'ї, звідки іспанські торговці почали вивозити ці фрукти в Америку, де і до цього дня вирощування кураги процвітає.

Курага в'ялена Таджикистан

Існує й альтернативна думка про те, що абрикос виростав і культивувався в Індії ще в 3000 році до нашої ери. Висушена версія цього фрукта улюблена в усьому світі і власне є важливою частиною торгівлі. Країни, в яких вирощується абрикоси: Іран, Туреччина, Росія, Італія, Іспанія, США, Греція, і Франція - справедливо вважаються провідними виробниками абрикосів.

Переваги сушених абрикос очевидні - в них багато потрібних організму вітамінів, мінералів:

  • Калій - в куразі його дуже багато, він показаний для профілактики серцево-судинних захворювань
  • Вітаміни - А, В1, В2, С, РР
  • Мінерали - магній, кальцій, фосфор, залізо і натрій

Незважаючи на те, що промислові масштаби пропонують широкий асортимент кураги, все ж, курага з невеликих фермерських господарств відрізняється особливим ароматом. Саме з цієї причини ми пропонуємо вам звернути увагу на висушені абрикоси (курагу) з сонячного Таджикистану. Здебільшого абрикоси вирощують для себе, проте, нам щастить - адже є фермери, які вирощують ці фрукти для продажу, при цьому не використовуючи різні види обробок. На виході ми з вами отримуємо високоякісний, натуральний продукт, вирощений, як для себе - таджицьку в'ялену курагу!

Ми і наші клієнти вже переконалися в бездоганній якості цієї кураги з Таджикистану - приєднуйтесь і ви :)

Курага в'ялена Таджикистан ціна за кг - 210 грн


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
0/5

Рекомендовані товари