вам передзвонити?

*Зареєстровані користувачі можуть скоріше оформляти замовлення, відслідковувати їх та передивлятися історію замовлень.

Кошик

Арганова олія (олія Аргана): корисні властивості

Арганова олія (олія Аргана): корисні властивості

Слава про дивовижні властивості Арганової олії швидко поширюється по всьому світу. Тому доказ  численні публікації та телевізійні програми. Виготовляють олію з плодів унікального за своєю природою дерева — арганії або «залізного» дерева.

"Функціонал" дерева дуже великий. Це і підтримка екобалансу, і забезпечення місцевих жителів будівельним матеріалом, і широке застосування в харчовій промисловості. Можливо тому бербери, які населяють ці краї, називають його «деревом життя».

Давайте детально розглянемо які саме важливі компоненти містяться в складі арганової олії і подивимося, як вони працюють на благо людського тіла.

  1. Основні ненасичені жирні кислоти.
    Жирні кислоти вкрай необхідні для людського організму, але вони не здатні синтезуватися в ньому. Тому отримувати їх людина повинна із зовні. На щастя, Арганова масло містить 80% незамінних жирних кислот в своєму складі. Концентрація лінолевої кислоти в Аргановій олія три рази вище, ніж в оливковій. Всі жирні кислоти, присутні в олії мають антиоксидантні і зволожуючі властивості. Також вони грають найважливішу роль у виробництві і ремонті клітинних мембран. Вони сприяють отриманню оптимального харчування, і виведенню шкідливих шлаків. Ці жирні кислоти регулюють вироблення шкірного сала сальними залозами. Тому вони надзвичайно важливі для регулювання і підтримки здорової шкіри і профілактики передчасних ознак старіння. Незамінні жирні кислоти відіграють дуже важливу роль в збереженні цілісності клітин. Чим вище цілісність клітинних мембран, тим вище буде еластичність шкіри.

  2. Вітамін Е. Важливість цього жиророзчинного вітаміну не може бути переоцінена. Він відмінний антиоксидант. Вітамін Е захищає вітамін А і незамінні жирні кислоти в організмі. Має протизапальний ефект і дає сили щоб стінки капілярів не ламалися і залишалися еластичними. Вітамін Е запобігає випаровуванню вологи з епідермісу шкіри. Він діє як бар'єр проти старіння клітин і сприяє їх харчування. Вітамін Е дуже корисний в боротьбі проти рубців і розтяжок.

  3. Поліфеноли або фенольні сполуки, присутні в олії, природні компоненти рослин. Їх антиоксидантні властивості збільшуються при впливі ультрафіолетового випромінювання таким чином, це є дуже потужним бар'єром проти руйнівної дії УФ випромінювання. Це є важливим інгредієнтом при виготовленні сумішей «молодості».

  4. Каротиноїди. Природні жиророзчинні каротиноїди захищають шкіру від ультрафіолетового випромінювання і вільних радикалів. Вони зберігають здоровою шкіру і є ефективним бар'єром проти артриту.

  5. Стеарини. Хімічна структура рослинних стеаринів і стеринів, які входять до складу тваринної клітини, разюче схожі. Тому стероли присутні в олії Аргани працюють в гармонії з людською шкірою. Вони виконують безліч функцій таких як підтримка структурної цілісності клітинної мембрани зменшення запалення, підвищення в шкірі процесів метаболізму і утримання вологи. Вони є основним компонентом зовнішнього шару шкіри людини і виконують основну бар'єрну функцію.

Склад олії аргани

Арганова олія має унікальний, багатий і складний за своєю природою хімічний склад. Воно в достатку містить незамінні ненасичені жирні кислоти. Крім того містить поліфеноли, лінолеву кислоту і значно високий рівень вітаміну Е. Всі ці компоненти окремо або у взаємодії один з одним виконують безліч функцій.

Секрети краси олії Аргани полягають в основі його унікального складу. Ця олія не забиває пори і має дивовижний діапазон косметичних переваг для шкіри, волосся та нігтів. Ще з давніх часів його широко використовували як самостійний засіб і як один з компонентів що входить до складу кремів, бальзамів, мазей та інше. Переваги арганового перед іншими оліями, очевидно, немає запаху, жирного блиску, шкіра м'яка і не липне.

Купити арганову олію у Києві.