вам передзвонити?

*Зареєстровані користувачі можуть скоріше оформляти замовлення, відслідковувати їх та передивлятися історію замовлень.

Арахіс, ціна від 12 грн

Бажаний
140 грн/кг Min = 0.100 кг
Арахіс смажений в коричневій шкаралупі
5
Ціна за кг
140грн
Бажаний
140 грн/кг Min = 0.100 кг
Арахіс сирий в шкаралупі, сушений природним способом
5
Ціна за кг
140грн
Арахісова паста натуральна 500г
Ціна за шт
140грн
Бажаний
120 грн/кг Min = 0.100 кг
Арахіс сирий
4.5
Ціна за кг
120грн

Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Де росте арахіс

Батьківщина арахісу точно невідома. Вважається, що його почали обробляти в Західній півкулі, так як арахіс був виявлений на території Перу під час розкопок стародавніх сховищ. Про шляхи поширення арахісу по світу також немає однозначної думки.

Деякі вчені вважають, що в Європу арахіс привезли з Китаю в 16 столітті. І лише в кінці 18 століття арахіс вперше потрапив в Росію.

Сьогодні арахіс росте на всіх континентах в поясах з тропічним, субтропічним і помірним кліматом. Провідні виробники арахісу - Китай, Індонезія, Нігерія, США і Бірма.

Купити арахіс в Києві в інтернет магазині Яммі

З кожним роком збільшується кількість людей, що віддають перевагу здоровому способу життя, прагнуть зберегти спортивну фігуру, гарний колір обличчя. Для досягнення мети, крім регулярних занять спортом потрібно повноцінне, здорове харчування. Горіхи прекрасно підходять для швидкого «перекусу», приготування смачних, поживних страв. Рішення купити арахіс в Києві і в Україні допоможе наситити організм амінокислотами і вітамінами, жирами і мікроелементами. Якісні горіхи здатні швидко втамувати голод, надати підтримку організму.

Користь арахісу

Арахіс — після сої друга за важливістю бобова культура. Він містить приблизно 42% рослинних жирів, до 30% білків і близько 13% вуглеводів, а також вітаміни і мікроелементи.

Це не тільки корисний і висококалорійний продукт, але і дуже цінна олійна культура. Арахісова олія багата ненасиченими жирними кислотами, цінними для правильного харчування, і активно застосовується в кулінарії.

Не будемо заглиблюватися в нетрі медичних термінів, відзначимо лише ті цілющі властивості горіха, які на 100% доведені досить давно. Купити арахіс в Києві рекомендуємо тим людям, які намагаються різнобічно піклуватися про своє здоров'я. Отже, що отримує людина, вживаючи горіхи в невеликих кількостях регулярно:

  • значною мірою поліпшується процес засвоєння нових знань, стан пам'яті, уваги;
  • невелика жовчогінна дія служить профілактикою серйозних хвороб;
  • страждаючим гастритом можна рекомендувати вживати ці горіхи;
  • арахіс купити рекомендуємо чоловікам, які бажають поліпшити потенцію;
  • нервова система стає більш стійкою.

Будьте уважні! Надмірне споживання арахісу може завдати шкоди організму людини.

Арахіс ціна

На жаль, з кожним днем, арахіс купити в Києві за адекватною ціною все складніше. Позначається його «заморське» походження, курсові коливання, «накрутки» посередників. Ціна на арахіс неухильно зростає, це змушує багатьох людей, що люблять горіхи, обмежувати їх споживання. Інтернет-магазин Яммі дозволяє замовити горіхи за вельми привабливою ціною, заощаджуючи кошти сімейного бюджету.

З'явилася така можливість, завдяки ретельно продуманій структурі доставки і закупівлі цього корисного, висококалорійного продукту. Ви можете купити арахіс, практично моментально, забрати його у Києві. Всього лише день доведеться почекати для того, щоб корисні, поживні горіхи з'явилися на вашому столі вдома - про це подбати наша кур'єрська служба. Якщо ви будете постійно, потроху вживати в їжу горіхи, загальний тонус організму помітно підвищиться.

Ключові слова: продаж арахісу, продам арахіс, Київ, Україна.