вам передзвонити?

*Зареєстровані користувачі можуть скоріше оформляти замовлення, відслідковувати їх та передивлятися історію замовлень.

Корисна олія

Рисова олія Pietro Coricelli Olio di Riso 1л (не рафіноване)
Ціна за шт
280грн

Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Купити Арганову олію

Арганову олію косметичну отримують з плодів дерева арганії. З плоду витягуються ядерця і методом холодного пресування виходить кінцевий продукт. Це масло входить в десятку самих рідкісних - з цієї причини ціна на Арганову олію досить висока. Відрізняється воно характерним насиченим золотисто-жовтим кольором, який нерідко доходить до насиченого червоного. Володіє різким горіховим запахом з домішкою спецій. Купити Арганову олію (масло Аргана) в Києві і в Україні.

Унікальність дерева в тому, що росте воно лише на південно-заході Марокко. За багатовікову історію дерево відмінно пристосувалася до жаркого клімату Африки. На сьогоднішній день в Марокко зростає близько 2 млн дерев. «Залізне» дерево відноситься до вічнозелених рослин і досягає у висоту 15 метрів. Крім того, це ще й довгожитель. Середня тривалість життя 150-300 років.

Плодоносить дерево один раз на рік. Плід зовні нагадує оливку або велику сливу з 2-3 ядерцями всередині. У надмірно жарку пору, коли вологи недостатньо, на дереві плоди не утворюються. Може бути частково тому масло Аргана одне з найдорожчих в світі.

Косметичне застосування арганової олії

Масло аргани використовується в якості крему для тіла, де знаходить різноманітне застосування. Допомагає зменшити акне, підвищити метаболізм в клітинах шкіри і зволожити її, а також використовується в якості формули антистаріння. Як ми вже говорили вище, олія Аргани знаходить застосування в кулінарії і косметичній промисловості. Основна відмінність між цими двома типами олії полягає в тому, що харчову олію арганії прокалюють.

У широкому сенсі «чудо масло» використовується для лікування шкіри та шкірних захворювань, для захисту волосся і шкіри голови, а також для нігтів і кутикули.

Головна перевага даної олії не тільки лікувальні його властивості, а й 100% натуральність продукту і відсутність протипоказань для його використання.

Купити олію пажетніка (хільби) олія Хельби

Найбільш популярним кінцевим продуктом пажетніка є олія Хільби. Олія Хільби -джерело фітинової кислоти, антиоксидантів і мікроелементів (натрій, калій, кальцій, фтор), які запобігають розвитку ракових клітин. Крім боротьби із злоякісною пухлиною, олія є незамінним помічником при лікуванні діабету, простудних вірусних інфекцій, гінекологічних захворювань. Провідні лікарі гінекологи рекомендують приймати по 1 чайної ложки 2 рази на день, якщо спостерігається дискомфорт (хворобливі відчуття) під час менструації або менопаузи.

Крім внутрішнього використання, олія Хільби придатна і до зовнішнього застосування. Наприклад, олія пажетніка (Хільби) ціна якого адекватна його властивостями - відмінний дезінфікуючий засіб при шкірних висипах, алергічних реакціях і механічних пошкодженнях шкірного покриву. Крім цього, дієтологи рекомендують людям, що активно займаються важкими фізичними навантаженнями, приймати олію перед кожним прийомом їжі.

Сьогодні можна купити олію Хільби (пажетніка) в Києві і в Україні, за цілком прийнятною, для кожного громадянина, ціною. Виробником масла пажетніка є єгипетський завод Ель Хавадж.

Імбирна ефірна олія

В корені імбиру міститься всього лише 1-3% ефірного масла, тому для отримання 1 л масла необхідно мінімум 50 кг сухих коренів. Для отримання ефірного масла імбиру висушені коріння подрібнюють і піддають парової дистиляції. При цьому купити ефірну олію імбиру в Києві і в Україні просто - оформіть замовлення або зв'яжіться з нами по телефону і ми його вам доставимо.

Сам корінь і цілий, і подрібнений, а також імбирну ефірну олію ціна на яке не мала, широко використовують в кулінарії і косметології. Імбир додають як приправу до супів, чаї, випічку, а також використовують як компонент кремів, шампунів, масок для обличчя та волосся.

В ефірному маслі імбиру містяться різні мікро-, макроелементи і вітаміни, необхідні нашому організму. Серед них можна виділити фосфор, кальцій, цинк, натрій, залізо, магній, а також вітаміни групи В, А і С. Все це в сукупності дає омолоджуючий і оздоровлюючий ефект для організму людини.