вам передзвонити?

*Зареєстровані користувачі можуть скоріше оформляти замовлення, відслідковувати їх та передивлятися історію замовлень.

Грецький горіх (волоський горіх)

Грецький горіх, волоський горіх

Волоський горіх (грецький горіх) - належить до сімейства горіхових, діаметр може досягати до 1,5 м, висотою від 4 до 25 м і більше, характерна густа крона, яка має широкий кут.

Довжина листя від 20 до 40 сантиметрів, взимку це дерево своє листя скидає, аромат - пахучий, завдяки ефірній олії. Квітки зеленуваті і дрібні.

У плодів товста шкірка з волокнистою структурою; у міру дозрівання шкірка висихає і лопається на 2 частини, після чого відділяється від плода, однак кісточка сама по собі не розкривається.

Калорійність волоського горіха

Цей горіх - поживний і висококалорійний, містить велику кількість жирів. У 100 г волоських горіхів 654 кКал. Непомірне вживання сприяє ожирінню. Вкрай не рекомендований людям, у яких вага надмірна.

Харчова цінність в 100 грамах:

  • Білки – 16г
  • Жири – 60г
  • Вуглеводи – 11г
  • Зола – 2г
  • Вода – 4г
  • Калорійність – 654 кккал

Корисні властивості волоського горіха

Ця рослина унікальна, адже всі її частини містять багато біологічно активних речовин: в корі є - трітерпеноїди, стероїди, алкалоїди, вітамін С, дубильні речовини, хінони (юглон та ін.); листя можуть пишатися - альдегідами, ефірною олією, алкалоїдами, вітамінами С, РР, каротином, фенолкарбоновими кислотами, дубильними речовинами, кумаринами, флавоноїдами, антоцианами, хінонами та високими ароматичними вуглеводнями; в навколоплодника є: органічні кислоти, вітамін С, каротин, фенолкарбонові кислоти, дубильні речовини, кумарини та хінони.

Як росте волоський горіх

Кількість вітаміну С в листках грецького горіха, по мірі розвитку, поступово збільшується та досягає максимуму в середині вегетаційного періоду. Головна цінність листя - велика кількість каротину. Також є вітаміни В1, дубильні речовини й барвник «юглон», що має бактерицидну дію, сліди ефірної олії.

Волоські горіхи допомагають знизити холестерин в крові, це особливо несподівано, тому що він містить велику кількість жирів - в усякому разі це стосується чоловіків. У США був проведений експеримент, в якому брали участь добровольці. В їх денний раціон були включені волоські горіхи і 20% калорій надходило при їх вживанні. Вчені виявили зниження холестерину в середньому на 12% у досліджуваних, а рівень так званого «поганого» холестерину став ще нижче.

Дозрілі горіхи є високоактивним лікарським засобом і смачним продуктом харчування. Калорійність в два рази перевищує пшеничний хліб вищого гатунку. Вони рекомендовані для профілактики і лікування атеросклерозу, при нестачі вітамінів, солей кобальту і заліза в організмі. Ці горіхи містять багато клітковини і олії, які покращують діяльність кишківника. Вкрай корисні літнім людям, схильним до закрепів.

У вигляді примочок застосовують відвар з листя, вони сприятливо загоюють рани, з успіхом застосовуються проти золотухи і рахіту у дітей, плоди можуть бути використані як полівітамінний засіб.

Препарати з горіха волоського мають бактерицидну, загальнозміцнювальну, протисклеротичну, в'яжучу, протидіарейну, послаблюючу (кора коренів), вони помірно знижують цукор, зупиняють кров, служать протизапальну, протипаразитарну, ранозагоювальну і епітелизуючу дію.

Для полоскання порожнини рота і горла при різних запальних захворюваннях і кровоточивості ясен використовують настій листя такої ж концентрації.

Олія волоського горіха володіє цінними смаковими якостями і є високопоживним продуктом. Вона добре відновлює в період, після перенесених хвороб і операцій. До складу олії волоського горіха входять: ненасичені жирні кислоти (лінолева, вітамін Р), вітаміни А, Е, С, каротиноїди, група вітамінів В, макро- і мікроелементи (цинк, мідь, йод, кальцій, магній, залізо, фосфор, кобальт), біологічно активні речовини. У маслі волоського горіха міститься неймовірно велика кількість вітаміну E.

Людям похилого віку воно просто необхідно – особливо тим, хто страждає гіпертонією, атеросклерозом, ішемічною хворобою серця, діабетом. Олія успішно застосовується при хронічному гепатиті, підвищеній кислотності шлункового соку, а також в якості протипаразитарного засобу, при гіперфункції щитовидної залози (зоб). Олія волоського горіха захищає організм від дії канцерогенних речовин. Підвищує опірність організму радіаційному опроміненню, виводить з організму радіонукліди, має протипухлинну дію.

З давніх-давен олія волоського горіха застосовується при лікуванні туберкульозу. Вона має протизапальні властивості, застосовується олія волоського горіха при лікуванні запалень шкіри і слизових оболонок, ефективно сприяє загоєнню ран, тріщин, довго незагойних виразок. Ефективно при лікуванні псоріазу (за винятком випадків індивідуальної непереносимості), екземи, фурункульозу, варикозного розширення вен. У косметології масло волоського горіха використовують для пом'якшення сухої шкіри, також воно чудово поліпшує засмагу.

Завдяки дослідженням Каліфорнійського Дослідницького Університету, було доведено, після закінчення чотирьохтижневого вживання олії волоського горіха холестерин в крові припиняє підвищуватися протягом декількох місяців. Олія цього корисного горіха грає величезне значення в лікуванні і профілактиці атеросклерозу, серцево-судинних захворювань, хвороб печінки і порушення обміну речовин. Горіхову олію рекомендовано до вживання при: хронічних артритах, загоєнні ран, опіках, виразках та інших ураженнях шкіри, хронічних колітах, що супроводжуються закрепами, відновному лікуванні після важких операцій і травм, лікування виразкових захворювань кишківника і шлунку. Настійно рекомендується вагітним жінкам і годуючим матерям.

Волоський горіх для чоловіків і олія з нього підсилюють кровообіг в області статевих органів і стимулюють сперматогенез.

Зовнішній вигляд волоського горіха

Олія волоського горіха є прекрасним засобом для схуднення і омолодження організму.

Ненасичені жирні кислоти, які знаходяться в олії волоського горіха, не синтезуються організмом самостійно і не можуть бути замінені жирними кислотами, які входять до складу тваринних жирів.

Олія волоського горіха містить фосфоліпіди. Вони знижують рівень холестерину, а також сітостерн, який перешкоджає всмоктуванню холестерину в травному тракті.

Олія волоського горіха поліпшує і збільшує показники клітинного імунітету, позитивно впливає на зниження концентрації циркулюючих імунних комплексів, тим самим підвищуючи опірність організму до гострих респіраторних захворювань.
А, Е і каротиноїди - жиророзчинні вітаміни, що входять до складу олії, нейтралізують дію радіонуклідів і пригальмовую процеси, що відбуваються в організмі під дію проникаючої радіації. Будучи активними антиоксидантом, вітаміни, що знаходяться в олії, уповільнюють процеси старіння в організмі, стимулюють процеси кровотворення.

Значним антиоксидантним ефектом володіють вітаміни С і мінерали Zn і Cu. Завдяки ним зміцнюється судинна стінка, вони перешкоджають жировій інфільтрації печінки і стінок судин, що відіграє важливе значення в лікуванні та профілактиці серцево-судинних захворювань, хвороб печінки, ендокринної системи, в тому числі і цукрового діабету.

В рекордсменах за наявністю калію, кальцію, магнію, міді, марганцю.

Небезпечні властивості волоського горіха

Волоський горіх протипоказаний тим людям, у яких є індивідуальна непереносимість, алергія. В цей продукт входить велика кількість рослинного білка, який, за певних умов, може бути провокатором появи алергічних реакцій або погано засвоюватися організмом.

Настійно не рекомендується вживати волоські горіхи людям, що страждають шкірними захворюваннями, наприклад, псоріазом та екземою, нейродермітом, так як речовини, що містяться в них, можуть викликати загострення захворювань.
Також волоські горіхи протипоказані людям із захворюваннями кишківника, підшлункової залози та з підвищеним згортанням крові. При наявності цих захворювань, рекомендуємо проконсультуватися з лікарем перед вживанням цих горіхів.
У лікарів є рекомендація з'їдати максимум 100 г горіхів на добу, оскільки їх переїдання може спричинити набряк горла, запалення мигдалин та спровокувати сильні головні болі, які є результатом спазмів судин головного мозку.

Купити волоський горіх у Києві, з доставкою по Україні.Бажаний

Хіт продажів!
Волоський горіх бабочка

Волоський горіх бабочка

Купити волоський гор..

240 грн

Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)