вам передзвонити?

*Зареєстровані користувачі можуть скоріше оформляти замовлення, відслідковувати їх та передивлятися історію замовлень.

Кошик

Кращий рис для плову — Девзіра!

Кращий рис для плову — Девзіра!

Легендарна Девзіра має досить товсте, витягнутої форми, зерно. Як правило, по зерну проходить рубчик коричневого або червоного кольору, саме воно після промивання від великої кількості що залишається після обмолоту пудри має рожевий відтінок. "Дев-зіра" легко відрізняється від інших сортів рису своєю незвичайною щільністю: досить просто взяти в руку жменьку рису, щоб відчути його вагу.

Як відрізнити девзіру від звичайного рису? Перш за все кольором - цей рис має рожевий відтінок, який досить сильно виділяється на тлі всіх інших видів рису, також уздовж крупинки рису йде темнувата смужка, Дев-зіра важче звичайного рису (щільніше), після приготування рис збільшується в розмірах приблизно в 2-3 рази. Для приготування потрібна більша кількість води, ніж для звичайного рису.

Існує думка, що для приготування плову з "дев-зіри" необхідно якесь особливе вміння, деякі сакральні знання. Нічого подібного. "Дев-зіра" рис спеціально призначений для приготування плову, і зробити плов з девзіра насправді легше, ніж з будь-яким іншим сортом рису.

Купити рожевий рис для плову девзіра тут:
https://yammy.com.ua/ua/bakaleja/krupa/ris-uzbekskiy-dev-zira/


Схожі статті
Рис девзіра відео
10/09/2013

Ми зробили відео з нашим рисом девзіра

Рекомендуємі товари